Mūzos pažįsta ne tik tuos, kurie stygomis perveria širdį, bet ir tuos, kurie parūpina garso bei šviesų.

Renginių organizavimas

Kaip ir visi renginių organizatoriai, siūlome Jums savo fantaziją, turimus resursus ir konkurencingą kainą. Galime suorganizuoti tokius renginius, kaip: įmonių Kalėdiniai vakarai, mokinių išleistuvės, šimtadieniai, miesto šventės,  vestuvės, gimtadieniai ir t.t.  Jei tik leisite, pasirūpinsime viskuo: nuo scenarijaus sukūrimo iki pilno įgyvendinimo.

Komandos patirtis - 10 metų.
 
Esame sėkmingai pravedę ne vieną privačių žmonių jubiliejų, teikę pramoginės vestuvių dalies paslaugą jaunavedžiams, paskutinę dieną mokykloje leidžiantiems moksleiviams, įmonėms, švenčiančioms gimtadienius ir t.t..
 
Sukūrėme ir įgyvendinome labai didelį, universalumo reikalaujantį projektą - Všį "Nacionalinis kraujo centras" vykdomos neatlygintinos kraujo donorystės akcijos reklaminę kampaniją "ŠOK VIRŠ BAMBOS". Renginių ciklas buvo skirtas "Pasaulinei kraujo donorų dienai" paminėti bei neatlygintinos kraujo donorystės idėjos skleidimui jaunimo tarpe. Miksuotas reklaminių priemonių panaudojimas padėjo pasiekti neatlygintinų kraujo donorų rekordus visuose trijuose miestuose: Vilniuje, Klaipėdoje ir Panevėžyje. Nacionalinio kraujo centro "Facebook" svetainė pasipildė naujais neatlygintiną kraujo donorystę palaikančiais žmonėmis, kurių tarpe daugelis ne tik reguliariai duoda kraujo, bet ir įsijungia į savanorišką įstaigos veiklą.
 
Surengėme šių atlikėjų bei grupių pasirodymus įmonės įsteigtame naktiniame klube "Stereo" (Molėtai) : G&G SINDIKATAS, MANTAS JANKAVIČIUS, MERŪNAS, VYTAUTAS ŠIŠKAUSKAS, DŽORDANA BUTKUTĖ, RONDO, IŠJUNK ŠVIESĄ,  REBELHEART, BIPLAN, RADISTAI ir kiti.